Internetbanken laten toe om een lijstje te vragen met de meest verkochte fondsen van dit ogenblik. Toen we dit lijstje even nakeken, viel één ding ons meteen op: de meest verkochte fondsen behoren allemaal tot de Mixerfonds modelportefeuille.
Dat betekent dus hoogstwaarschijnlijk dat de Mixerfonds modelportefeuille tot de best verkopende producten bij deze bank behoort.
Wijzelf verdienen daar geen cent aan, maar daar is het ons ook niet om te doen. We zijn gewoonweg heel erg blij met het vertrouwen die onze lezers hiermee uitdrukken in onze fondsenselecties.
Wij willen jullie daarom ook bedanken voor dit vertrouwen.
Een beleggingsportefeuille zonder risico, dat kan nog altijd niet. Maar een beleggingsportefeuille met een goed rendement tegen een aanvaardbaar risico, daar blijven we voor gaan.
Wij blijven dan ook innoveren en verfijnen, want we denken dat het altijd nog beter kan.
Het team van MijnKapitaal.
MijnKapitaal.be geeft geen beleggingsadvies en bemiddelt niet in financiële producten. Elke belegger is zelf verantwoordelijk voor zijn keuzes.
Elke vrijdag een overzicht in uw mailbox
We zetten op een rij wat die week de moeite was: sparen, fondsen, obligaties en de fiscaliteit die erbij komt kijken. We delen kennis en ervaring, we verkopen niets.
Eén mail per week. Uitschrijven kan met één klik. We geven uw adres niet door. Privacybeleid


Beste dank voor jullie inspirerende artikels en vooral de puike resultaten. Het MK-team wens ik fijne kerstdagen en het allerbeste voor 2016!
Keep up the good work! Vooral jullie artikels geven duidelijke info om zelf mee aan de slag te gaan! Alvast prettige feestdagen!
Happy holiday’s. Keep up the good work guy’s
Ik deel de mening van zovelen hier: puik werk, innoverend, de beste site voor beleggingen;
Ook vanwege mij een welgemeende dank u en de beste wensen voor volgende jaren.
Ben al een tijdje jullie mixer aan het volgen met beperkte bedragen, zal volgend jaar zeker verder doen.
Heb net een brief van de bank gekregen dat een TAK21 afloopt en dat ik opnieuw kan intekenen voor 8jaar aan een gewaarborgde rentevoet van 0,15%. ( Zal enkele jaren duren voor de instapkosten gerecupereerd zijn)
Zal op dit genereuze aanbod maar niet meer intekenen, dank u grootbanken.
Ben ook volledig nieuw als belegger en geniet dagelijks van deze site, het is voor mij een uitstekende leidraad en wat vooral belngrijk is, jullie slagen erin mijn ongerustheid weg te nemen bij de jongste jojo bewegingen van de markten,
bedankt en de beste wensen voor komend jaar.
ook vanwege mij een welgemeende dank u voor de passie en toewijding die jullie tentoon spreiden.
Beste redactie,
Het verwondert me helemaal niet dat de MK mixer-fondsen zo goed scoren bij MD.
In het verleden heb ik een minder leuke ervaring gehad met een belegging in slechts één fonds, op aanraden van een relatiebeheerder bij een grootbank. Ondertussen ben ik een fan geworden van jullie artikels en heb dit jaar in september een portefeuille opgestart met 10 mixfondsen bij MD. Nu is het steeds uitkijken naar de gogi-score.
Hartelijk dank dat jullie die kennis willen delen!
Ik wens jullie een “warme week” en fijne Kerstdagen!
Dit is een ongelooflijk goede site voor beleggers.
Prachtige vormgeving, goede uitleg in eindelijk verstaanbare taal.
Veel opzoekingswerk, verduidelijking door grafieken.
Dit moet jullie veel tijd kosten.
Ongelooflijk dat mensen zoiets willen doen voor anderen.
Ook bedankt voor de rss-feed.
Ik heb het minimum bedrag in de mixer gestopt en doe een maandelijkste storting.
Bedankt voor jullie onschatbare bijdrage.
Tussen al de commerciële BS is het fijn om zo’n onbaatzuchtige site als MK te vinden die ons helpt door het bos de bomen te zien die van het beste hout gemaakt zijn. Bedankt voor al jullie inzet en prettig eindejaar
Ook van mij een dikke proficiat voor de meest interessante en informatieve site en jullie prachtig werk het ganse jaar door,met als gevolg de mixer aan de top.
Jullie hebben dit verdiend ………….pet af.
Ik ben niet een commentaar gevende volger , maar wacht steeds met veel plezier op de volgende uitgave van Mijn Kapitaal, vele zogenaamde professionals krijgen hier het nakijken.
Ook ik sluit mij graag aan bij de wensen/commentaren van drupke en evita
Proficiat aan het ganse team!!
Ook ik sluit me volkomen aan bij Drupke en Evita. Doe zo voort !
In april heb ik mijn eerste stappen gezet in de beleggerswereld, en er is maar 1 winnaar : mijn bank. Ondertussen heb ik deze informatieve site ontdekt, en weet ik dat het ook anders kan. Mijn eerste voorzichtige stapjes zijn gezet.
Wij gaan akkoord met drupke en evita zeggen! Bedankt voor de eerlijke uitleg!
Top mannen (en vrouwen ?),
dit is m.i. de meest interessante en informatieve site met een eerlijke blik op beleggen in de praktijk.
Dat jullie passie, kennis en kennisoverdracht nu gewoon meetbaar is d.m.v. de getoonde grafieken is een dik compliment naar jullie, de duidelijke site en de kennis die jullie hier belangeloos delen.
Ik lees met plezier de artikelen. Alhoewel ik (nog) niets met (hier) de opgedane kennis en inzichten gedaan heb. is mij het e.e.a. een stuk duidelijker geworden.
Ga zo door, ga zo door !!!
Dank zij jullie durf ik terug in fondsen beleggen.
Heel veel waardering en dank voor jullie werk !
Heb dit jaar mijn eerste stappen gezet in de Mixer.
Ben totaal een leek en had enkel ervaring met spaarrekeningen, termijn, tak 21 en vroeger klikfondsen van een bank.
Prima uitleg op deze site.
Dat deze mensen zo professioneel en dit gratis doen!
Wist niet dat dit bestond in deze tijd, eigenlijk verdienen ze een centje van MD enz want deze verkopen toch meer door deze MK.
Maar heb pech gehad dat ik april als aanvang had en dit niet echt gespreid.
Nadien wel iets bijgekocht maar, ga volgend jaar het bekijken om verder te investeren.
Wij, lezers, danken jullie (de redactie) voor de passie die jullie met ons willen delen om ons op een simpele manier wegwijs te maken in de complexe financiële wereld. Prettige eindejaarsfeesten en een gelukkig 2016 toegewenst. Hopelijk mogen we volgend jaar nog vele interessante artikels van jullie lezen.
Ik ben het helemaal eens met Drupke!
….nu rouvier nog….Keep up the good work! Prettige feesten aan allen!
Ik ook !
Hear Hear!!
Fijne feestdagen allemaal